Burun Estetiği Bir Sanattır! & İstanbul & Op. Dr. İsmail Bayram

Image Description
burun estetiği sanatı

Başarılı bir burun estetiği sizi mutlu ederek daha güzel bir hayat yaşamanıza katkıda bulunabilir. Burun estetiğinin başarısı büyük oran bu işi yapan estetik doktorunun el becerisi ve tecrübesine bağlıdır. Muhakkak her her hekim her hastası için en iyi sonucu elde etmek ister. Bunun ile birlikte bu sanatsal bir çalışmadır ve bu işi yapacak olan estetik cerrahın bilgi ve yeteneğine bağlıdır.

Burun, yaşam kalitesi açısından bir solunum organı olmanın ötesinde bir öneme sahiptir. En önemli sosyal iletişim organlarımız olan gözler ve dudakların merkezinde bulunur. Bu yüzden dikkat çekici bir yerdedir. Burundaki değişiklikler bütün yüz görüntüsünü etkiler. Bu olumlu veya olumsuz olabilir.

Burun estetiğinin amacı solunum işlevini sürdüren bir burun ile birlikte, doğal, anlaşılmayan ama kişiye hoş bir hava katan sonuçlar elde etmektir. Bu da bilginin ötesinde yapabilme becerisini de gerektiren sanatsal bir yeterlilik ister. Tecrübe ile yetenek birleşirse harika sonuçlar elde etmek hiç de zor değildir.

Online Randevu

Hızlıca online randevu alarak tüm işlemlerinizi daha hızlı tamamlayabilirsiniz...

Randevu Al
Image Description
SVG

Adres

Büyükdere Caddesi NO: 24 Hukukçular Sitesi Daire NO: 20 Şişli / İSTANBUL

0532 301 1737