Burun Estetiği Tasarımı - İstanbul

Image Description

Burun Estetiği Tasarımı; Burun Fotoğrafı Analizi ve Burun Resimleri Tasarım Çalışması Estetik Burun Ameliyatında Çok Önemlidir! Burun estetiği öncesi yapılan bilgisayarlı estetik burun tasarımları, hem burun estetiği ameliyatını yapacak doktora; hem de burun ameliyatı adayına değerli bilgiler verir. 

Artık burun ameliyatı olmadan önce, ameliyat sonrası nasıl bir burun ve yüz görüntünüz olacağını görebilirsiniz!

Siz de burun estetiği olmak istiyorsanız!

Bu  0532 301 17 37  numaraya tıklayıp WhatsApp üzerinden bize burun resimlerinizi; her iki yandan ve önden göndererek nasıl bir burun ve yüz görüntünüz olabileceğini görebilirsiniz.

İleri teknolojinin estetiğe olumlu katkıları oluyor. Artık ameliyat öncesi bilgisayar ortamında yapılan dijital burun resimlerinden yapılan burun tasarımı ile ameliyattan sonra nasıl bir buruna sahip olunacağı görülebilir. Böylece istenmeyen sonuçları kabullenmek yerine seçme tercihi kullanabilir.

Ofisime başvuran bütün burun estetiği adaylarına BURUN ESTETİĞİ TASARIM ÇALIŞMASI yaparım. Böylece burun estetiği olmadan önce ameliyat sonrası nasıl bir burun ve yüz görüntüsü olabileceğini bilirler. Bu da onların ameliyat öncesi heyecanını azaltır.

Burun Estetiği Öncesi İlk Görüşme

Burun estetiği adayının ameliyat öncesi burun fotoğrafı çekilir. Ameliyata hazırlık için değişik açılardan çekilen burun fotoğrafları üzerinde burun ameliyatı sanal provası yapılır. Burun resimleri üzerinde yapılan burun tasarımı, estetik burun ameliyatı adayına ve operasyonu yapacak estetik cerrahi uzmanına bir ön fikir sunar. Üzerinde çalışma yapılan burun resmi ve doğal burun fotoğrafı, daha sonra çekilecek burun resimleri ve ameliyat sonrası doğal burun fotoğrafları ile karşılaştırılmak üzere arşivlenir. Burun estetiği fotoğrafları, ve doğal burun fotoğrafları, burun estetiği sonrası yapılacak değerlendirmede önemlidir. Burun estetiği resimleri ve doğal burun resimleri, estetik burun ameliyatı için burun estetiği sanatının ayrılmaz bir parçasıdır. Bu burun resimleri çalışması; burun estetiği öncesi ve sonrası fotoğrafları, burun ameliyatı için tedavinin bir parçası olarak değerlendirilmelidir.

Burun estetiği adayları, estetik burun ameliyatı öncesi, burun operasyonuna hazırlık için burun ameliyatlarını yapacak  doktor ile yaptıkları karşılıklı görüşmede; sıkılmadan samimi bir şekilde kendilerini ve estetik burun ameliyatı sonrası nasıl bir burun estetiği şekli istediklerini detaylıca burun estetiği doktoru na anlatmalıdırlar. 

Estetik cerrah kişinin isteklerinin makul olup olmadığını, istediği burnun yüzüne yakışıp yakışmayacağını değerlendirir. Burun estetiği adayının kendisine yakışacak ve yüz hatları ile uyum sağlayacak burun yapısını bilgisayar ortamında gösterir. Burada amaç operasyon sonrasında nasıl bir burun ve yüz görüntüsü olabileceği hakkında kişiye fikir vermektir.

Ameliyat öncesi bilgisayar ortamında yapılan sanal burun tasarımları çalışması; ameliyat sonrası oluşacak burun ve yüz görüntüsü konusunda kişiye seçme ve vazgeçme şansı sunduğu için çok değerlidir. Estetik cerrahi uzmanlığımın ilk yıllarından beri burun estetiği yaptığım bütün hastalara ameliyat öncesi Burun Estetiği Tasarımı yapıyorum. Bu onları ruhsal olarak ameliyata hazırlama ve ameliyat öncesi streslerini azaltma bakımından iyi bir yöntem oluyor.

Burun Estetiği Ameliyat Hazırlığı Çok Önemlidir!

Doktorunuzla aranızda iyi bir iletişim kurmak çok önemlidir. Bütün istek ve beklentilerinizi sıkılmadan samimi ve açık yüreklilik ile doktorunuzla paylaşmalısınız. Özellikle, burun estetiği ameliyatı ilgili beklentileriniz ve ameliyatın sonuçları hakkında aklınıza gelen tüm oruları cerrahınıza sormaktan çekinmeyin.Cerrahınız sizi dinledikten sonra burnunuzun ve yüzünüzün yapısını inceleyecek ve sizin için mümkün olan ihtimalleri anlatacaktır. Burun kemiklerinizin ve kıkırdaklarınızın yapısı, yüzünüzün şekli, cildinizin kalınlığı, yaşınız ve beklentileriniz temel tartışma konularıdır 

Cerrahınız, kullanacağı anestezi ve ameliyat tekniğini, ameliyatın yapılacağı ortamı, risklerini, maliyeti ve varsa diğer seçenekleri açıklayacaktır. Çoğu sağlık sigortası poliçeleri, tamamıyla estetik amaçlı olan bu ameliyatı kapsamına almaz.

Hastalar operasyonu yapacak estetik cerrah ile bizzat görüşmeli; asistanı veyahut başka bir görevli ile konuşmamalıdır. Hasta kendini ve nasıl bir burun istediğini doktoruna detaylıca anlatmalıdır. Estetik cerrah kişinin isteklerinin makul olup olmadığını, istediği burnun yüzüne yakışıp yakışmayacağını değerlendirir. Burun estetiği adayının kendisine yakışacak ve yüz hatları ile uyum sağlayacak burun yapısını bilgisayar ortamında gösterir. Burada amaç operasyon sonrasında nasıl bir burun ve yüz görüntüsü olabileceği hakkında kişiye fikir vermektir.

Ameliyat öncesi bilgisayar ortamında yapılan ESTETİK BURUN TASARIMI; ameliyat sonrası oluşacak burun ve yüz görüntüsü hakkında ön fikir verdiği için BURUN ESTETİĞİ adayına seçme ve vazgeçme şansı sunduğu için çok değerlidir.

Ameliyat öncesi yapılan görüşmede geçirdiğiniz önemli hastalıklar, ameliyatlar ve kullandığınız ilaçlar araştırılır. Bu ilk görüşmede siz de bütün sağlık hikayenizi sıkılmadan tam açıklık ve samimiyet içinde hekiminizle paylaşmalısınız.

Burun estetiği ameliyatı için operasyon saatinden en az 6 saat önce hiç bir şey yiyip içmemelisiniz. Aç ve susuz olarak burun ameliyatının yapılacağı hastaneye operasyon saatinden en az 2 saat önce başvurmalısınız. Bu iki saatlik zaman zarfında operasyona hazırlık için bazı rutin testler yapılır. Bu testlerde burun estetiği ameliyatının ve anestezinin sizin için muhtemel riskleri araştırılır.

Uzun yıllar önce olsa bile daha önce geçirdiğiniz herhangi burun ameliyatı veya burun tedavisini, varsa alerji veya solunum güçlüğünüzü, kullandığınız ilaçları ve sigara içiyorsanız hepsini cerrahınıza söylemelisiniz.

Online Burun Fotoğraf Analizi Nasıl Yapılır?

Bilgisayarda Online Burun Resimlerinin Analizi yapmak, doktora ve burun ameliyatı adayına bilgi verebilir. Bunun için burun fotoğraflarınızı online olarak bize gönderirin. Biz de bu resimleri inceleyip tasarımlar ile düzenleyerek açıklamaları ile yine online olarak size geri gönderelim.

Bilgisayarlı online burun tasarımı ameliyat sonu nasıl bir burun ve yüz görüntünüz olabileceği hakkında size bir ön fikir verecektir. Böylece ameliyat öncesi seçme ve vazgeçme şansınız olacaktır. Bilgisayarda yapılan burun resimleri tasarım çalışması biz doktorlara da burun sorunları hakkında bir ön bilgi sunmaktadır. Burun Fotoğrafları üzerinde yapılan bu Online Muayene ofis ortamında hastaya dokunarak yapılan Fizik Muayene bulgularının yerini tutamaz. Ama yine de cerraha burun sorunları hakkında bilgi verebilir.

Böylece burun resimleri incelenerek burun estetiği ve fiyatı için bir ön değerlendirme yapılabilir.

Eğer muayene gelemeyecek kadar uzak veya yoğun iseniz; daha önce burun ameliyatı olduysanız belirterek ve burnunuzdan şikayetlerinizi açıklayarak, adınız soyadınızı yazıp BU  0532 301 17 37  numaraya tıklayıp WhatsApp üzerinden ya da bayramestetik@gmail.com  e-mail adresine tıklayarak; burun resimlerinizi önden ve her iki tam yandan yüzünüzü gösterecek şekilde gönderirseniz; ameliyat sonu burnunuzun ve yüz görüntünüzün nasıl olabileceğini gösteren estetik burun tasarımı çalışması yapıp size gönderebiliriz.

Op. Dr. İSMAİL BAYRAM

Online Randevu

Hızlıca online randevu alarak tüm işlemlerinizi daha hızlı tamamlayabilirsiniz...

Randevu Al
Image Description
SVG

Adres

Büyükdere Caddesi NO : 24 Hukukçular Sitesi Daire NO:20 Şişli / İSTANBUL

0532 301 1737