İkinci Burun Ameliyatı Estetiği - İstanbul

Image Description

İkinci burun estetiği ameliyatları daha önce olunan burun solunum fonksiyonu işlemleri veya estetik burun ameliyatları sonrası meydana gelen burun görünümü ve burun solunumu problemlerini düzeltmek için ikinci kez yapılan burun revizyonu operasyonları dır.  İkinci burun ameliyatları ile önceki burun ameliyatına bağlı sorunlar düzeltilebilir. 2. Burun Ameliyatı,  Estetik Burun Revizyonu olarak adlandırılır. Revizyon kelime manası olarak düzeltme yeniden gözden geçirme anlamına gelmektedir. İkinci burun estetiği ile ilk burun ameliyatı sonrası beğenilmeyen burun şekli düzeltilebilir. Burun tıkanıklığına bağlı nefes alma sıkıntısı varsa ikinci burun ameliyatı ile düzeltilebilir. İkinci burun ameliyatları, burun estetiği sonrası yapılan burun düzeltme operasyonlarıdır.

İkinci Estetik burun ameliyatı sonrası; yüze yakışan bir uyum içinde, doğal ve ameliyat olduğu anlaşılmayan aynı zamanda rahat nefes alınabilen sonuçlar çok başarılı olarak değerlendirilebilir.

İkinci Burun Ameliyatı Neden Gerekli Olur?

Burun estetiği olanlar neden her zaman ilk burun estetiği ile istediği sonucu alamazlar? İnsanlar neden ikinci kez burun estetiği ameliyatı olmak durumunda kalırlar? Bir burun ameliyatı ile iyi bir burun estetiği sonucu elde etmek mümkün müdür? Şurası çok açıktır ki; ne burun estetiği olan insanlar ne de estetik burun ameliyatı işlemini gerçekleştiren doktorlar ikinci burun estetiği ameliyatı istemezler.

Çevrenizde birden fazla defelarca ikinci veya üçüncü hatta dördüncü kez burun estetiği ameliyatı geçirenleri görmüşsünüzdür. Bu sorunların büyük çoğunluğu ameliyat öncesi yetersiz ve eksik planlama ile başlayan ve ameliyatla devam eden bir sürecin sonucunda gerçekleşir. Şundan hiç endişe etmeyin; bütün doktorlar hastaları için en iyi sonucu elde etmeyi ister. Burun Estetiği Ameliyatının sonuçları sizin kadar iyi veya kötü doktorunuzu da etkileyecektir.

Üçüncü Kez Burun Estetiği hatta daha fazla sayıda defalarca burun ameliyatı geçirip istediği sonucu alamayan ve eski doğal burnunu arar hale gelip yeni arayışlara yönelen burun zedeler hiç de az değildir. Bunların bir kısmı gerçekci olmasa da çoğunun haklı nedenleri vardır.

İkinci Burun Ameliyatı Estetiği olacaklar ın, ilk estetik burun ameliyatları incelecek olursa; ilk kez oldukları burun ameliyatı öncesi yetersiz hazırlık ile başlayan ve burun operasyonu sırasında eksik ve yetersiz müdahale ile devam eden ve ameliyat sonrası erken dönemde burna alınan darbe ve iyileşme bozuklukları sonucunda meydana gelen sorunların bir veya bir kaçından etkilendikleri görülecektir.

Burun Ameliyatları, burun estetiği olan adaya ve burun operasyonu yapan doktora has bir müdahaledir. Kısaca burun estetiği ameliyatı takliti mümkün olmayan sanatsal bir çalışmadır.

Burun operasyonunuzu yapan estetik cerrahınızın el becerisi, bilgisi ve deneyimi iyi ise burun estetiği sonucunuz da % 90 oranında başarılı olacaktır. Geri kalan % 5 ise sizin dikkatinize ve dokrorunuzun söylediklerinine uyumunuza, diğer % 5 de İiyileşme sürecine bağlıdır.

İkinci Burun estetiği öncesi ilk burun estetiği ameliyatına göre biraz daha heyecan dolu olsa da ikinci burun ameliyatı sonrası genellikle rahat geçer. Aynı gün hataneden taburcu olarak evinize gidebilirsiniz. Hafif bir kanama olabilir. Fazla ağrı olmaz. Ameliyat sonu ilk iki günü dinlerek geçirmelisiniz. Üçün cü gün isterseniz fazla yorucu olmayan günlük aktivitelerinize dönebilirsiniz. Ameliyat sonu ilk kontrolünüz 8. günde olur ve bu süre sonunda büyük oranda iyileşmiş olursunuz.

İkinci Burun Ucu Estetiği (Revision Tipplasty)

İkinci burun ucu estetiği, burun kemiklerine ve burun orta bölmesi olan septuma dokunmadan sadece burun ucundaki kıkırdaklar ve yumuşak dokuları şekillendirme işlemdir. Burun ucundaki düşüklük, genişlik, asimetri gibi şikayetler ikinci burun ucu estetiği ile giderilebilir. Burun Ucu Operasyonu ile Düşük Burun Ucu Kaldırılabilir, Fazla kalkık burun ucu düşülebilir. İkinci Estetik Burun Ucu Ameliyatı siz uyanık iken lokal anestezi ile yapılabilse de ben hastanın rahatı için genel anestezi ile yapmayı tercih etmekteyim. İkinci Burun ucu ameliyatı yaklaşık 45 dakika kadar süren bir işlemdir. Burun ucu estetiği sonrası en erken ameliyat bitiminden 6 saat sonra hastaneden taburcu olarak evinize gidebilirsiniz. Bazen 1 gece hastande kalmanız gerekebilir.

İkinci Estetik Burun Ameliyatı (Revision Rhinoplasty )

İkinci estetik burun ameliyatı ile burnundaki şekil bozuklukları düzeltilebilir; büyük burun burun küçültülebilir, küçük burun büyültülebilir, düşük burun burun kaldırılabilir, burun kemeri alınabilir, burun şekli değiştirilebilir, kısa burun uzatılabilir, kısa burun uzatılabilir, büyük burun delikleri küçültülebilir, geniş burun deliği daraltılabilir, burnunuzla üst dudağınız arasındaki açı azaltılıp arttırılabilir. Burundaki doğumsal veya yaralanmaya bağlı şekil bozuklukları ve burundan nefes alma sorunları burun ameliyatları ile tedavi edilebilir.

İkinci Burun Kemiği Eğriliği ve Burun Kıkırdak Yamukluğu ile Burun Tıkanıklığı

Septum, iki burun deliğini ayıran kıkırdak ve kemikten oluşan orta bölmedir. Burun septumu kemik kırıklarına bağlı kemik eğriliği ve burun kıkırdak yamuklukları burun deliklerini tıkayarak burundan rahat nefes alıp vermeyi zorlaştırır. Septumun kemik ve kıkırdak eğriliği doğuştan yada burun darbelerinden dolayı meydana gelebilir. Bu eğrilikler dışarıdan bakıldığında; burun yamukluğu şeklinde anlaşılacağı gibi bazen de ancak muayene ile anlaşılacak kadar gizli de olabilir.

İkinci burun kemik eğirilikleri ve burun kıkırdakları yamukluğu sonucu oluşan burun sonlum sorunları burun estetiğine sırasında yapılan septoplasti ve gerekirse konkaplastinin de ilave edilmesi ile düzeltilebilir.

İkinci Burun Eti Şişmesi ve Burun Tıkanıklığı

Özellikle kalın derili ve alerjik yapılı bireylerde, burun deliklerinin yan duvarlarını oluşturan Burun Etlerinde (konkalar) aşırı kabarma olabilir. Bu duruma çoğu zaman kemik ve kıkırdak eğriliği de eşlik eder. Abartılı bir şekilde kabaran ve şişen burun etleri burun deliklerini tıkayarak hava geçişini zorlaştırıp burun tıkanıklığına sebep olur. Fazla büyük hale gelen Burun Etleri nefes almayı kısman veya tamamen bozabilir. Şiş burun eti için yapılan müdahaleye konkaplasti denir. Burun kemik veya kıkırdak eğriliği olmayan çoğu burun solunum problemleri, yalnızca burun eti ameliyatı denen konkaplasti ile düzeltilebilir.

Doğru ve Yeterli Burun Solunumu

Burun solunumu, iyi dinlenme ve yaşam kalitesi açısından önemlidir. Soluduğumuz hava burundan geçerken temizlenir, ısınır ve nemlenir. Doğru ve yeterli burun sonlumu yapanlarda üst solunum yolu hastalıkları daha az görülür.

Burun solunumu ağız solunumuna göre daha zordur, çaba ve eğitim gerektirir. Bir işi kolay yoldan yapmak varken zoru seçmek kişinin işine gelmeyebilir. Septum eğriliği ve kabarık konkalar nedeniyle ağız solunumunu alışkan edinmiş kişilerin, bu sorunları çözümlendikten sonra bile doğru burun solunumu öğrenmeleri çokça gayret, sabır ve zaman gerektirir.

İkinci burun ameliyatında bilgi, tecrübe ve beceri sonucu etki eden en önemli faktörlerdir.

Burun estetiğinde en iyi sonucu alabilmek için; mesleki bilgi birikimi ve tecrübenin yanında büyük kısmı yetenek ile ilgili olan ve el beyin koordinasyonu gerektiren düşündüğünü yapabilme becerisi ayrıca iyileşme sürecinin sizin lehinize işlemesi ve sizin de tedavi protokolüne uyumunuz gerekir. Burun Estetiği Ameliyatında BİLGİ, TECRÜBE VE BECERİ birleşince harika sonuçlar almak mümkün iken bunlardan birinde aksama hayal kırıklığı ile sonuçlanabilir.

En Maharetli Ve Tecrübeli Ellerde Bile İkinci Burun Ameliyatı Görülebilir.

Bunların büyük çoğunluğu iyileşme sorunları ve burun estetiği adayının zararlı davranışları ve ameliyat sonu burna alınan darbelere bağlıdır. Bununla birlikte iyi bir estetik cerrahın elinde revizyon ihtimali çok düşüktür ve oluşan sorunları düzeltmekte kolaydır.

Burun estetiği plastik cerrahların aynası gibidir, yaptığı burunlara bakarak diğer ameliyatları hakkında bir fikir edinmek çoğu zaman mümkün olur. Bütün cerrahların revizyon ameliyatları olmuştur. Meslek hayatım boyunca yaptığım burun estetiği vakalarınnın yaklaşık %30'u İkinci Burun Ameliyatı hatta üçüncü ve daha fazla burun operasyonu müdahalesinden oluşuyordu. Ameliyat ettiğim her üç burun estetiği vakasının biri daha önce yetersiz veya eksik müdahale yapılmış burun operasyonları ile burun ameliyatı sonrası burna alınan darbelere bağlı veya burun iyileşme sorunları sonucu meydana gelen burun deformasyonlarını düzeltmek için yaptığım İkinci Burun Ameliyatı Revizyonları ndan oluşmakta idi. Aslında bu sorunların büyük çoğunluğunun ameliyat öncesi iyi bir hazırlık ile başlayan ve ameliyatda titiz bir çalışma ve ameliyat sonrası burun bakımına dikkatle rahatça çözülebileceğine tanık oldum. 

İlk Burun Estetiği Ameliyatı

İnsanlar neden ikinci, üçüncü ve hatta daha fazla sayıda tekrarlayan Burun Estetiği Ameliyatına ihtiyaç duyarlar?

Bir burun estetiği adayı için en önemli ameliyat İlk Burun Estetiği Operasyonudur. Burun estetiğinizi yapacak doktoru seçerken yeterli zaman ayırmalı ve mümkünse sizden önce burun estetiği ameliyatı olmuş canlı vaka örneklerini görmelisiniz. Bu vakaların ameliyat öncesi durumunu da görmelisiniz ki gerçek bilgiye ulaşabilesiniz. Bunun en güvenilir yolu da çevrenizde burun ameliyatını sizden önce olup yaşamış ve Burun Estetiğinin üstünden en az bir iki yıl geçmiş birini görmek olacaktır. Fakat bu kadar şanslı değilseniz yakınınız olan ya da tanıdığınız ve güvenebileceğiniz sağlık çalışanları iyi bir bilgi kaynağı olabilir. İnternet iyi ve zengin bir bilgi kaynağı olabilir ama bu bilgi kirliliği ortamında ikinci ve üçüncü kazanımları olan kişilerin devreye girmesi ile kolayca yanılabilirsiniz. Her şeyin ticari bir metaya dönüştüğü günümüzde doğru ve gerçekçi bilgiye ulaşmak her zaman mümkün olmayabilir.

Eğer İlk Burun Estetiği Ameliyatınız çok başarısız ise ve siz ameliyat sonu burnunuza darbe almamış iseniz; revizyon burun ameliyatınızı daha tecrübeli ve eli iyi bir estetik cerraha yaptırmanız sizin için en iyisidir. Doktorunuza güveniyorsanız ve sizden önce başarılı vaka örneklerini canlı olarak görmüş iseniz burun revizyonu sorununuzu çözümleyebileceğine inanmalısınız.

İkinci Burun Estetiği Ameliyatı olanların çevrelerinde ‘estetik hastası’ oldukları düşünülse de çoğu zaman bunların haklı nedenleri vardır. Bunun en önemli sebebi de ilk burun estetiği sonrası istedikleri ideal buruna kavuşamamalarıdır. Daha güzel buruna sahip olmak için ameliyat olup eskiyi arayacak hale gelmek herkesin canını sıkabilir. Bu yüzden ameliyat öncesi bütün burun estetiği adaylarına mutlaka üç boyutlu burun estetiği tasarımı yapıp, ameliyat sonu muhtemel burun ve yüz görünümlerinin nasıl olacağını gösteriyorum. Bu burun estetiği adaylarına beğenmeyecekleri sonuçtan burun ameliyatı öncesi vazgeçme fırsatı veriyor ve estetik cerrahın gerçekçi olmayan beklentileri anlamasına imkan tanıyor.

Başarısız olmuş bir burun ameliyatından sonra kişiler zorda olsa ya bu hali kabullenip yaşamlarına devam ediyorlar. Yada sorunun çözümü için ikinci burun düzeltme ameliyatı olmak amacıyla yeni arayışlara yöneliyorlar.

Bir burun estetiğinde cerrahın amacı en güzel sonucu elde etmektir. Kusurluk arzusu, doğamızın bir sonucudur. Beğenmek ve beğenilmek doğal bir olgudur ve ruhumuzu besleyen sevginin kaynağıdır. Bunun ile birlikte mükemmeli isterken gerçeği kabullenecek kadar da olgun olmalıyız.

Bu bilgiler ışığında; aynaya baktığınız zaman burnunuzdaki kusur sizi rahatsız ediyorsa ve insanlar burnunuzdaki kusuru hemen fark ediyorsa; burundan nefes alma sorunu nedeniyle burun tıkanıklığı probleminiz varsa burun estetiği revizyonu gerekebilir.

Bunun ile birlikte insanlar burnunuzdaki sorunu anlamıyor ve siz çok ufak tefek şeylere kafayı takıyorsanız burun estetiği revizyon ihtiyacı cerrahınız ile konuşularak varılabilecek bir karardır. Estetik Cerrahınız size burun revizyonu gerekliliği konusunda rehberlik edecektir.

İkinci Burun Ameliyatı nda Beklenti Gerçekçi Olmalı Ve Kaybedilenlerin Bir Kısmının Veya Tamamının Geri Kazanılabileceği Bilinmelidir.

Doğuştan orantısız veya darbe nedeniyle bozulmuş bir burnu düzeltmek insan eliyle bozulmuş bir burnu düzeltmekten daha kolaydır. Çünkü ikinci burun ameliyatlarında burundaki sorunları düzeltmek için gerekli dokular eksiktir. İkinci Burun estetiği revizyonlarında eksik dokular; kulak veya kaburga kıkırdağı ile bazen de kalça kemiğinden parçalar ile düzeltilebilir. Bu dokuların alındığı bölgelerde bir işlev kaybı olmaz ve izler gözükmeyecek şekilde gizlenir.

Kaza nedeniyle bozulmuş veya doğuştan iyi olmayan bir burun, ameliyat ile kötü olmuş bir burundan görsel olarak daha az rahatsız eder insanı. Çünkü doğal burun ve yüzün sorunu ne olursa olsun kendi için her zaman bir uyumu ve dengesi vardır. Burnu küçültmek için kemerin fazla alınması semer burun görünümüne ve burun tıkanıklığı nedeniyle solunum problemlerine sebep olabilir. Burun ucu kıkırdaklarının fazla alınması burun ucu düşmesine ve sivri bir burun görünümüne, ara bölme kıkırdağının fazla alınması domuz burnu görünümüne sebep olabilir.

İdeal İkinci Burun Estetiği Ameliyatı

İdeal Burun Estetiğinde ameliyattan önce sizi tanımayanların burnunuzdaki değişikliği anlamaması gerekir. Sizi tanıyanlar ise iyileşmeniz tamamlanınca‘yüzün çok hoş görünüyor sende bir değişiklik var ama ne’ cümlesi başarılı bir burun estetiğinin sihirli kelimeleridir.

Başarılı bir burun estetiğinde karşıdan bakınca burun tek bir parça halinde görülmelidir. Kemik ve kıkırdak bölümleri uyum içinde olmalıdır. Başarısız bir ameliyat sonrası kemik ve kıkırdak yapının bütünlüğü bozulur ve burun karşıdan iki parçaymış gibi görülür. Bu da kişide yüz ifadesinin bütünlüğünün ve uyumunun bozulmuş algısı oluşmasına neden olur.

Önden bakınca bir dereceye kadar burun delikleri görülebilir. Eğer ameliyat sonrası aşırı görünüyorsa, yani burun aşırı kaldırılmış ise, domuzcuk burnu denilen durum ortaya çıkar.

Bunlardan başka başarısız bir burun operasyonundan sonra; burunda çökme, burun ucunda düşme, ciddi asimetriler, yüzde uzun veya kısa görünen bir burun şekli ortaya çıkmış olabilir. Bu sorunların büyük çoğunluğu kemik yada kıkırdağın aşırı çıkarılması sonucu ortaya çıkar. Eğer ameliyatı gerçekleştiren cerrah deneyimsiz ise bu sorunlardan kaçmak adına yetersiz doku çıkarabilir. Bu durumda burunda hedeflenen değişim yakalanmamış olur. Örneğin büyük bir burunsa ameliyata rağmen büyüklük hala devam ediyor olabilir.

İkinci Burun Ucu Kaldırma Ameliyatı Zamanı

Burun kaldırma, daha önce yapılan bir burun ameliyatı sonrası gelişen burun ucu düşüklüğü sorununu düzeltmek için yapılıyorsa; burun ucu derisi ve yumuşak dokusunun operasyona hazır olması gerekir. Bunun için daha önce burun ameliyatı olmuş kişilerde burun derisinin yeterli esneklik ve yumuşaklığı ulaşıncaya kadar beklenmesi gerekir. İnce burun derili bireylerde bu süre 6 ay kadar kısa olabilir iken; kalın burun derili insanlarda süre 2 yıla kadar uzayan bir zaman alabilir.

İdeal En İyi İkinci Burun Ucu Kaldırma Ameliyatı Zamanı belirlenmesi operasyonu yapacak estetik cerrahi uzmanının tecrübesi ve hastanın ruhsal durumu göz önünde bulundurularak yapılır. Burada burun ucu kaldırma adayının sabırlı olması ve doktorun bilgisi en önemli etkendir. Zamansız ve tecrübe ve beceri eksikliği ile acelece yapılan burun ucu kaldırma müdahaleleri mevcut sorunların daha da derinleşmesine sebep olup hayal kırıklığı ile sonuçlanabilir. Başarılı bir burun ucu kaldırma ameliyatı için iyi bir zamanlama, sorunların doğru tespiti, çözümlerin büyük bir titizlik ve dikkat ile uygulanmasını şarttır. Bu faktörlerin birindeki eksiklik veya yetersizlik başarısızlık ile neticelenmeye mecburdur.

İkinci Defa Yapılan Burun Estetiği Ameliyatında Dikkat Edilmesi Gereken Önemli Konular

İkinci kez yapılacak olan estetik burun düzeltme ameliyatlarında akılda bulundurulması gereken önemli konulardan biri de; burnun yüz estetiğini ve görüntüsünü etkileyen işlevinin yanında, burnun bir solunum organı olduğudur. Bundan dolayı ikinci defa yapılan burun revizyonu rutuşlarında burun solunum sorunlarının da düzeltilebileceği bilinmelidir.

Dolayısıyla başarılı bir burun estetiği ameliyatı ile burunda mevcut olan solunum problemleri de çözümlenebilir. Bunun aksine başarısız bir burun ameliyatı mevcut burun tıkanıklığı sorununu çözemez. Hatta bazen ameliyat öncesi bulunmayan solunum sorunlarına neden olabilir.

En iyi burun estetiği ameliyatından sonra bile ilk üç ay burun tıkanıklığı olması olağan bir durum olabilir. Burun açıklığı günden güne farklılık gösterebilir. Burun solunumu bir gün iyi olup ertesi gün bozulabilir. Bu durum burun içi şişlik ve kabuklara bağlıdır. Ama ameliyat sonrası 6 ay geçmesine rağmen açılmayan burun tıkanıklığı oluyorsa, koku almada bozukluk varsa, burun hala kuruyor, kanıyor ve kabuklanıyorsa artık bir sorun olduğu düşünülmelidir.

İkinci Burun Estetiği Ameliyatı Ne Zaman Yapılmalıdır?

İkinci burun ameliyatı olan burun düzeltme operasyonlarında zamanlama önemlidir. İkinci burun estetiği ameliyatının, hatta üçüncü ve daha fazla burun ameliyatlarının ne zaman yapılması doğrudur sorusunun cevabı kişinin burnun iyieşme derecesi ve hızına bağlıdır. Burun düzeltme ameliyatının zamanı kişiler arasında farklılık gösterebilir. Bazı revizyon burun ameliyatları ilk burun ameliyatının 6.ayında yapılabilirken bazı burun düzeltmelerinde 2 yıl kadar beklemek gerekir. Burada en iyi kararı burun ameliyatının planını yapan doktor tecrübe ve beklentilerine göre belirleyecektir.

İkinci Burun Düzeltme Ameliyatları için Zaman Konusunda Kişisel Tercihim

Daha önce geçirilmiş başarısız burun ameliyatlarından sonra her zaman yapılabilecek bir şeyler vardır. Bu sorunların çözümü için son burun ameliyatından sonra 1 yıl geçmesini beklemekteyim. Bu benim Burun düzeltme ameliyatlarımın yüzde doksanın uyguladığım zamanlamadır. Bazen burun görünümmünden çok rahatsız olan vakalarda; iyileşme büyük oranda tamamlanmış ise 6. ayda ameliyat önersem de burun değişikliklerin 2 yıl kadar devam ettiğini gördüm. Bu yüzden revizyon burun ameliyatı için zaman muayene edilerek karalaştırılmalıdır. Burun şekli tam oturmadan erken düzeltme ameliyatına kalkışmak, var olan sorununuzu daha da büyütebilir.

En iyi burun estetiği revizyonu nda hekimin hastanın burnunu iyi analiz etmesi ve sorunların tanısını doğru koyması gerekir. Burun düzeltme ameliyatlarında hastalar bir veya birden fazla travma yaşadıklarından güvenleri sarsılmış ve endişeleri artmıştır. Burun revizyon adaylarının hangi sorunlarının düzeltilebileceği, neler kazanabilecekleri samimi ve doğru bir şekilde sunulmalı, gerçekçi olmayan beklenti içine girilmemelidir. İlk ameliyatlarda olduğu gibi her ameliyatın kendine özgü riskleri de olduğu bilinmeli, elde edilebilecek kazanımlar; maddi ve manevi olarak defalarda ruhsal ve bedensel travmaya maruz kalmış kişinin durumunu uygun olmalıdır.

İkinci Burun Ameliyatı Fiyatları ile 2. Burun Estetiği Ücretleri 

İkinci burun ameliyatı fiyatları ile 2. burun estetiği ücretleri nin ne kadar olduğu İstanbul'da 2019 yılında da yine çok merak ediliyor. 2019 yılının başlarında olmamıza rağmen İstanbul ve Türiye de 2. burun estetiği fiyatları, ikinci defa burun ameliyatı olma olma ihtiyacı olan insanların yaptıkları en sık araştımardan biridir. İkinci kez burun ameliyatı olacakların 2 nci burun ameliyat fiyatları için farklı doktorları ziyaret ettikleri görülüyor. İkinci burun estetiği fiyatları, ilk burun ameliyatı ücretleri ne göre biraz daha yüksek olmaktadır. İkinci defa yapılacak olan burun ameliyatları ilk kez yapılan burun operasyonlarına göre daha zordur. Bu yüzden doktorlar ikinci burun estetiği ücreti olarak ilk burun estetiği fiyatları na göre biraz daha yüksek fiyat talep etmektedirler.

İkinci Burun Estetiği Ücreti, 2. burun revizyonu müdahalesini yapan doktora, hastaneye ve hastanın burundaki sorunun derecesine ve daha önce kaç kez burun ameliyatı olmasına göre farklık göstermektedir. İkinci Burun ameliyatının ne kadar olduğunu kesin belirlemek için ofis ortamında fizik muayene gereklidir. Bunun için ameliyat olmayı düşündüğünüz doktoru ziyaret etmelisiniz. Eğer burun muayenesine gelemeyecek kadar uzak veya yoğun iseniz; burun fotoğraflarınızı bize gönderebilirsiniz. Biz bu burun resimleri üzerinde inceleme ve analiz yaparak size ikinci burun düzeltme fiyat ön bilsi verebiliriz. Bunun için burun resmi aşağıdaki şeklide gönderilmelidir. Böylece burun resimleri incelenerek burun estetiği ve burun fiyatı için bir ön değerlendirme yapılabilir.

Eğer muayene gelemeyecek kadar uzak veya yoğun iseniz; daha önce burun ameliyatı olduysanız belirterek ve burnunuzdan şikayetlerinizi açıklayarak aşağıdaki bağlantıyla burun resimlerinizi bize gönderebilirsiniz.


Siz de Burun Estetiği Olmak İstiyorsanız

Bu  0532 301 17 37  numaraya tıklayıp WhatsApp üzerinden bize burun resimlerinizi her iki yandan ve önden göndererek nasıl bir burun ve yüz görüntünüz olabileceğini görebilirsiniz.


Biz de burun tasarımlarınızı yaparak ameliyat sonu burnunuzun ve yüz görüntünüzün nasıl olabileceğini gösteren burun resimlerinizi size geri gönderelim. Böylece burun ameliyatı olmadan seçme ve vazgeçme şansınız olsun.

Kararınızın hayatınıza güzellikler katması dileğiyle...

Op. Dr. İSMAİL BAYRAM

Online Randevu

Hızlıca online randevu alarak tüm işlemlerinizi daha hızlı tamamlayabilirsiniz...

Randevu Al
Image Description
SVG

Adres

Büyükdere Caddesi NO: 24 Hukukçular Sitesi Daire NO: 20 Şişli / İSTANBUL

0532 301 1737